Akcie NM a SK

Vstupenky na kultúrne a športové podujatia v sieti ticketportal, PREDPREDAJ.SK, TICKET ART a eventim si môžete zakúpiť v CK KATKA TOURS v Novom Meste nad Váhom, Hviezdoslavova 20 (OD Jednota), T: 032/771 51 22

 

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM:

FAMAT 2018, Klub ZA RAMPAMI, Nové Mesto nad Váhom, 28.4.2018, cena: v predpredaji 5 € (na mieste 7 €)

 

BOJNÁ:

KANDRÁČOVCI NA BABICI, Ranč pod Babicou, Bojná, 19.5.2018, cena: 14 €

 

TRENČÍN:

Škaredé káčatko, Kino Hviezda, Trenčín, 3.3.2018, cena: 7 €

SitDown Ladies Comedy, Kino Hviezda, Trenčín, 16.3.2018, cena: 15 €

Dobrodružstvá Mydlinky a Bublíka v Bublilandu, Kino Hviezda, Trenčín, 11.4.2018, cena: 7 €. Deti mladšie ako 3 roky lístok nepotrebujú. Zľava pre dôchodcov a invalidov - 50%

APROPO, Piano Club, Trenčín, 18.4.2018, cena: od 13 €

SÚBOJ REBELOV TOUR 2018 - Tublatanka & Citron, Mestská športová hala, Trenčín, 27.10.2018, cena: od 25 €

 

TRENČIANSKE TEPLICE:

 

PIEŠŤANY:

ONA a ON tour-Richard Müller a Adela Vinczeová, Dom Umenia Piešťany,16.4.2018, cena: od 26 €

CIGÁNSKI DIABLI - Muzikál PREKLIATIE, Dom Umenia Piešťany,

26.4.2018,cena: od 25 €

 

BRATISLAVA:

Exkluzívne vyhlásenie výsledkov ankety OTO, Sála opery, Nová budova SND, Bratislava,17.3.2018, cena: od 60 €

ONA a ON tour-Richard Müller a Adela Vinczeová, Istropolis Bratislava,17.4.2018, cena: od 33 €

 

KOŠICE:

 

 

OZNAM - zrušené podujatie JEVGENIJ PLJUŠČENKO - PÁN ĽADU

 

Vzhľadom na už zrušené podujatie JEVGENIJ PLJUŠČENKO - PÁN ĽADU,  Vás touto cestou  informujeme o spôsobe vrátenia financií v rámci kompenzácie vstupného.

 

Napriek tomu, že zakúpením vstupenky cez našu spoločnosť vstupujete do obchodného vzťahu s organizátorom podujatia ( viď zadná strana  fyzicky vytlačenej vstupenky a v prípade nákupu cez internet Obchodné podmienky, s ktorými pri nákupe súhlasíte – čl. 4. ZMLUVNÝ VZŤAH a  čl. 6. ROZSAH SLUŽIEB, ZMENA ROZSAHU SLUŽIEB ) a spoločnosť Ticketportal SK, s.r.o. ako sprostredkovateľ predaja vstupeniek nenesie zodpovednosť za konanie tretej strany – v tomto prípade organizátora, vyvíjame maximálne úsilie, aby sme uspokojili Vaše spotrebiteľské právo ohľadom vrátenia financií za nákup predmetných vstupeniek.

 

Naša spoločnosť momentálne nedisponuje dostatočnými finančnými prostriedkami z tohto podujatia, nakoľko časť týchto prostriedkov bola pravidelne prevádzaná na účet organizátora,  na základe jeho žiadostí a platnej obchodnej zmluvy.

 

Radi by sme Vás však informovali, že refundácia finančných prostriedkov začne postupne od 3. apríla 2018 v závislosti od dostupnosti poskytnutých finančných prostriedkov zo strany organizátora.

 

Klienti s lístkami zakúpenými formou elektronickej vstupenky HOMEticket a aj lístkami zakúpenými na predajných miestach môžu svoju žiadosť zaslať na adresu reklamacie@ticketportal.sk. V prípade elektronických lístkov prosíme o zaslanie PDF súboru, v prípade lístkov zakúpených osobne na predajných miestach prosíme o zaslanie ich scanu a čísla Vášho účtu.
( poz. Vstupenky odovzdáte až na vyžiadanie nášho reklamačného oddelenia po spracovaní Vašej mailovej žiadosti. )

 

Prosíme Vás, aby ste žiadosti nezasielali duplicitne alebo opakovane z rôznych mailových adries nakoľko takýto postup môže výrazne spomaliť spracovanie Vašich žiadostí.

 

Ospravedlňujeme za vzniknutú nepríjemnosť, ktorú sme žiadnym spôsobom nemohli a nevedeli ovplyvniť. Neustále hľadáme riešenia, na vybavenie všetkých žiadostí.
Ďakujeme za Vaše pochopenie.

 

Váš Ticketportal SK, s.r.o.