Sorrento Sole Mare, Bulharsko, 26.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 58652834

Sorrento Sole Mare

Bulharsko

Svaty Vlas, Hotel starstarstar

FM


Sorrento Sole Mare

Termín:

26.6.2018 - 3.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


317 € Konečná cena


Hotel
Hotel Sorrento Sole Mare
Prehľad
 Poloha: 

Zariadenie Sorrento Sole Mare sa nachádza v meste Sveti Vlas. Centrum mesta Sveti Vlas je od ubytovacieho zariadenia Sorrento Sole Mare vzdialené 800 metrov. Tenisový kurt nájdete vo vzdialenosti 200 metrov. Do letoviska Slnečné pobrežie sa dostanete autom za 5 minút, zatiaľ čo cesta do Starého Mesta Nesebaru vám zaberie 10 minút.Popis: 

Toto ubytovanie má najlepší pomer ceny a kvality v Svetlom Vlase! Hostia za túto cenu získavajú viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania. Ubytovanie:

Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, majú balkón, kuchynku s jedálenskou časťou i kúpeľňu so sprchovacím kútom. Niektoré z nich majú aj obývaciu izbu alebo obývací priestor s pohovkou.Šport:

Za poplato: tenis cca 30 m od hotela, jazda na koni cca 3 km, vodné aktivity cca 1 km. Deti:

V hoteli je k dispozícii detský bazén, šmýkľavky a detské ihrisko. Stravovanie: 

Podľa vlastného výberu. Možnosti priplatenia za raňajky,polpenziu, plnú penziu alebo all inclusive.  Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK