Park Hotel Continental, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 29.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61523197

Park Hotel Continental

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstar

FM


Park Hotel Continental

Termín:

29.8.2018 - 5.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


332,55 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: PARK HOTEL CONTINENTAL 2*
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 26 km

Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 800 m

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m

      
Popis
Park hotel Continental je súčasťou hotelového komplexu, v rámci ktorého sú klientom k dispozícii služby v kategóriach hotela 2*, 3* a 3*+. Jedná sa o starší trojposchodový 2* hotel obklopený krásnym parkom. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti (bary, reštaurácie, obchody, diskotéky, požičovne automobilov, športovisko, zástavka turistického vláčika so zastávkou v centre letoviska). Hotel je vhodný pre menej náročných klientov.

      
Poloha
Hotel sa nachádza v centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie približne 800 m od centra a 26 km od medzinárodného letiska v Burgase. Určite doporučujeme návštíviť  i historické mesto Nesebar, ktoré je súčasťou svetového kulturného dedičstva UNESCO a je vzdialené 3,5 km od hotela.

     
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, sejf je k dispozícii na recepcii za poplatok, kúpeľňou a osuškami.

    
Pláž
Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 300 m od hotela. Hosťom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

      
Strava
V hoteli je hosťom k dispozícii hlavná reštaurácia, bar pri bazéne a lobby bar.

   
Pre deti
Pre deti je určený vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detské ihrisko, detská postieľka a detská stolička v reštaurácii.

    
Šport a zábava
Pre hostí je k dispozícii vonkajší  bazén (ležadlá a slnečníky sú zdarma pri bazéne), tenis a stolný tenis.

    
Wellness
Hotel svojim klientom ponúka masáže, kaderníctvo a služby lekára.

    
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami, polpenziou (raňajky, večere) alebo plnou penziou plus (raňajky, obedy, večere) formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

             

       
Web
Bližšie informácie na: www.parkhotelcontinental.com

           

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK