Kalofer, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 22.9.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61377268

Kalofer

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstarstarKalofer

Termín:

22.9.2018 - 29.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


242 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Kalofer Hotel
Poloha

Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza na pobreží Čierneho mora v Bulharsku v obľúbenom letovisku Slnečné pobrežie a je umiestnený na hlavnej ulici, ktorá vedie od mestečka Nesebar až do dediny Sveti Vlas. Tipom na neďaleký výlet je teda spomínaný Nesebar, Unesco-m vedený ako jeden z najstarších miest v Európe. Hotel je situovaný 200 m od pláže a 10 minút od centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.

Izby sú vybavené súkromným balkónom, kúpelňou so sprchovacím kútom, klimatizáciou, prístupom na káblový internet, káblovou TV, telefónom, mini chladničkou, písacím stolom so stoličkou.

Služby hotela

recepcia s nepretržitou prevádzkou, zmenáreň, bar, À la carte reštaurácia, snack bar, bezplatné WIFI pripojenie na verejných priestranstvách, záhrada, terasa, vonkajší bazén (sezónne otvorený), sauna, fitnescentrum, kúpeľné a wellness centrum, masáže, biliard, stolný tenis, turecký/parný kúpeľ, zariadenia pre schôdzky/bankety, fax/fotokopírovanie, práčovňa, čistiareň, služba žehlenia, denná izbová služba, parkovanie (za poplatok)

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia.

Hlavná reštaurácia servíruje tradičné bulharské jedlá a ponúka široký výber vín, BBQ oblasť situovaná v letnej záhrade ponúka ľahké jedlá ako pizza, morské plody, a bar ponúka široký výber nápojov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK