DRAMCHEV FAMILY, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 4.9.2017, Raňajky
Číslo termínu: 57885700

DRAMCHEV FAMILY

Bulharsko » Burgas » Nesebar

, Hotel starstarstar

LM


DRAMCHEV FAMILY

Termín:

4.9.2017 - 11.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
329,06 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: DRAMCHEV FAMILY HOTEL
Popis
Tento menší 3* hotel sa nachádza v centre mesta Nesebar. Jeho výhodou je výhodná poloha v blízkosti vyhľadávaného historického centra s mnohými pamiatkami. V okolí hotela sa nachádza viacero reštaurácii, barov a obchodíkov. Hotel doporučujeme pre menej náročného klienta.
Poloha
Hotel sa leží 27km od medzinárodného letiska v Burgase. Centrum historického mesta Nesebar, ktoré je súčasťou svetového kulturného dedičstva UNESCO je vzdialené len 100m od hotela. Centrum letoviska Slnečné pobrežie je vzdialené približne 4km.
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 27km

Najbližšie mesto (km): Nesebar 100m

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 400 m
Pláž
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 400m od hotela. Plážové osušky hotel neposkytuje. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, minichladničkou, TV, Wi-Fi, klimatizáciou a vlastnou kúpeľnou so sprchou, WC a osuškami.
Strava
Pre hostí je v hoteli k dispozícii lobby bar.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK